Sport

  • 16 września 2022
  • wyświetleń: 598

GKS Katowice vs GKS Tychy - zapowiedź meczu!

Materiał partnera:

GKS Tychy w ostatniej kolejce pokonał przed własną publicznością Odrę Opole i tym samym zakończył swoją serię trzech meczów bez zwycięstwa. Teraz piłkarzy tego zespołu czeka Derbowy pojedynek z GKS-em Katowice. Kto zdaniem zakładów bukmacherskich jest faworytem tego starcia?

GKS Katowice vs GKS Tychy - zapowiedź meczu!


GKS Katowice vs GKS TychyKatowiczanie przystąpią do tego meczu po serii 3 kolejnych w starciu bez przegranej. W ostatniej serii gier zawodnicy tego zespołu zremisowali na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Trzeba jednak przyznać, że jest to całkiem niezły rezultat, biorąc pod uwagę fakt, że gospodarze już po 34 minutach wyszli na dwubramkowe prowadzenie. GKS Katowice po raz kolejny w tym sezonie pokazał charakter i potrafił odwrócić losy tej rywalizacji, co z pewnością docenią zakłady bukmacherskie w kolejnych tygodniach w proponowanych kursach.

GKS Katowice od początku tego sezonu w meczach domowych prezentuje się w kratkę. Na koncie tej drużyny po 4 rozegranych starciach przed własną publicznością znajduje się tylko jedno zwycięstwo. Do tego warto również wspomnieć, że w 2 ostatnich meczach domowych nie strzelili oni nawet jednego gola i wywalczyli zaledwie jeden punkt. O przełamanie w najbliższej kolejce będzie niezwykle ciężko, ponieważ GKS Tychy historycznie jest drużyną, która niezbyt leży tej ekipie. Tyszanie mają na swoim koncie 3 kolejne spotkania bez porażki z tym rywalem.

GKS Tychy w poprzednich tygodniach nie był w najlepszej formie, ale w ostatniej kolejce udało mu się zwyciężyć w domowym pojedynku z Odrą Opole. Tyscy z pewnością mają nadzieję, że dobrą dyspozycję uda się podtrzymać również w starciu derbowym. Zadanie jednak łatwe nie będzie, ponieważ GKS nie radzi sobie najlepiej w meczach wyjazdowych, o czym świadczą 3 porażki w 4 ostatnich starciach.

Zakłady bukmacherskie na derby?Faworytem tego pojedynku są piłkarze GKS-u Katowice, którzy zagrają przed własną publicznością. Politycy zakładów bukmacherskich spodziewają się zwycięstwa tego zespołu, jednak z pewnością pamiętają również o ostatnich wynikach ze spotkań bezpośrednich, dlatego też kurs na wygraną gospodarzy jest całkiem wysoki. GKS w 6 ostatnich meczach zanotował tylko jedną porażkę, dlatego też wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobną opcją może być tutaj propozycja z wynikiem 1X/-3,5 gola. Jest to zakład specjalny, który znajduje się w ofercie zakładów bukmacherskich online od PZBuk.

W 4 z 5 ostatnich meczów między tymi ekipami padł wynik -2,5 gola. To bez wątpienia istotna statystyka, którą trzeba wziąć pod uwagę przy ewentualnym obstawianiu zakładów bukmacherskich na ten pojedynek. Biorąc pod uwagę fakt, że GKS Katowice w 2 ostatnich meczach domowych nie zdobył nawet jednego gola i stracił przy okazji tylko jedną bramkę, myślę, że taki zakład może mieć spore szanse na powodzenie.

Jednak jak będzie, okaże się już niebawem!Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak - Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95