tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 22 lutego 2017
  • 28 lutego 2017

Trwa sprzedaż biletów na mecze UEFA EURO U-21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UEFA EURO U-21" podaj

Za nami:

Od 21 lutego można kupić bilety na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Na 21 spotkań turnieju udostępnionych zostało łącznie ok. 330 tysięcy wejściówek. Podczas zakupu biletów na Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 nie jest wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.

Otwarta sprzedaż biletów jest prowadzona online za pośrednictwem strony internetowej www.u21poland.kupbilet.pl. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 8 biletów na każde spotkanie mistrzostw. Obowiązuje zasada: „kto pierwszy, ten lepszy”. Bilety są imienne w związku z czym należy podać następujące dane: imię, nazwisko, numer PESEL.

W ramach sprzedaży otwartej udostępnione zostały następujące formy płatności: przelew bankowy, transakcja kartą płatniczą (kredytową lub debetową) oraz transakcja z użyciem internetowych bramek płatniczych (Przelewy24 lub Dotpay).

Dystrybucja biletów dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży ze szkół, akademii oraz klubów (15% wszystkich kart wstępu) prowadzona jest przez koordynatorów regionalnych wyznaczonych w każdym z sześciu Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej goszczących mecze turnieju na swoim terenie. Dystrybucja biletów na miejsca o podwyższonym standardzie, tzw. Biznes Hospitality (3% wszystkich kart wstępu), prowadzona jest przez Polski Związek Piłki Nożnej.

kategorie biletów uefa euro u-21


Udostępnione w sprzedaży bilety zostały podzielone na dwie kategorie:
  • kategoria 1 - miejsca wzdłuż linii bocznych boiska,
  • kategoria 2 - miejsca za bramkami oraz w narożnikach trybun.


Każdy z sześciu stadionów będzie dysponował specjalnymi miejscami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W tym przypadku zakupiony bilet będzie upoważniał do wstępu na mecz zarówno osobę niepełnosprawną, jak i jej opiekuna.

ceny biletów uefa euro u21


Mistrzostwa Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 będą rozegrane w dniach 16-30 czerwca 2017 r. w sześciu polskich miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie oraz Tychach.

Do pobrania:


Regulamin imprezy masowej
Warunki sprzedaży biletów

BM / tychy.info, źródło: u21poland.com

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

UEFA EURO U-21

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "UEFA EURO U-21" podaj