tychy.info

Reklama

Sport

  • 8 czerwca 2022

Tyska Liga Szóstek: mecze drużyn z pierwszej czwórki w tabeli

Kolejna odsłona Tyskiej Ligi Szóstek znów dostarczyła mnóstwo emocji związanych z bezpośrednimi meczami pomiędzy drużynami z pierwszej czwórki w tabeli!

Sobota, 4 czerwca rozpoczęła się bardzo zaciętym i ważnym meczem, gdzie naprzeciwko siebie stanęli: From_UA oraz FC Dallas Tychy. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 na korzyść zawodników z Ukrainy i tym samym są oni aktualnie liderem tabeli z dorobkiem punktowym wynoszącym 22 oczka.

Natomiast niedzielne rozgrywki rozpoczęły się od kolejnego starcia gigantów ligi - mianowicie meczem pomiędzy Hiacynt Tychy, a Tyskimi Dzbanami. Spotkanie obu drużyn również było bardzo wyrównane lecz zwycięsko wyszli z tego zawodnicy drużyny Hiacynt Tychy wygrywając spotkanie 7:4 i zgarniając drugie miejsce w lidze.

Niżej w tabeli swoje ważne mecze wygrywają drużyny Czułowianka II, Oszołomy oraz Tychy Amsterdam DUET, nadal utrzymując się w walce o wyższe miejsca w lidze.

tyska liga szóstek 8 kolejka

tyska liga szóstek 8 kolejka


tyska liga szóstek 8 kolejka

źródło: Tyska Liga Szóstek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.