tychy.info

Reklama

Sport

  • 6 czerwca 2022

7 kolejka Tyskiej Ligi Szóstek

Miniony tydzień rozgrywek rozpoczął się trzema wyrównanymi spotkaniami, które odbyły się w sobotę 28 maja na boisku typu "orlik" przy ulicy Wejchertów w Tychach.

Zwycięską ręką wyszli z nich drużyny : Czułowianka, Amsterdam DUET Team oraz Oszołomy. Drużyny te zainkasowały bardzo ważne dla siebie 3 punkty do tabeli Tyskiej Ligi Szóstek.

W niedzielę natomiast miał miejsce jeden z najważniejszych meczów ligi, który wyłonił aktualnego lidera - na przeciwko siebie stanęli Dallas FC Tychy oraz Tyskie Dzbany, mecz przez pierwsze 30 minut był bardzo wyrównany, lecz bardzo konsekwentna taktyka gry z kontrataku przez Tyskie Dzbany finalnie pokazała kto jest lepszym zespołem. Ostatecznie Tyskie Dzbany wygrały to spotkanie aż 8:2 i tym samym są już jedyną drużyną w lidzę, która wygrała wszystkie spotkania i zachowała komplet punktowy.

7 kolejka Tyskiej Ligi Szóstek


7 kolejka Tyskiej Ligi Szóstek


7 kolejka Tyskiej Ligi Szóstek

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.