Sport

  • 27 maja 2022
  • wyświetleń: 855

Tyska Liga Szóstek: już po 6 kolejce

Przedstawiamy wyniki meczów, tabele zespołów po 6 kolejce, oraz "szóstkę tygodnia" czyli najlepszych zawodników 6 kolejki ligi, która została rozegrana w dniach 21- 22 maja na boisku typu "Orlik" przy ulicy Wejchertów w Tychach.

W tym tygodniu Tyskiej Ligi Szóstek na Orliku przy ul. Wejchertów znów nie zabrakło emocji, gdyż miały miejsce bardzo ważne mecze dla tabeli - Czułowianka vs Oszołomy, walczyli oni bezpośrednio o piąte miejsce w lidze, natomiast mecz zakończył się wynikiem 2:2 przez co każda z drużyn zainkasowała po jednym punkcie, a Oszołomy obroniły swoje 5 miejsce.

Najważniejszym jednak meczem było starcie dwóch gigantów ligi, którzy do tej pory nie przegrali żadnego meczu, a byli to Hiacynt Tychy oraz FC Dallas Tychy. Po zaciętej walce i bardzo wyrównanym meczu to jednak drużyna Dallasów wyszli z tego meczu zwycięską ręką i to oni zajmują obecnie pierwsze miejsce w lidze. Na równo z nimi plasują się Tyskie Dzbany, które również mają komplet zwycięstw, a w tej kolejce pokonali Wybrzeże Klatki Schodowej aż 19:0.

Tyska Liga Szóstek: już po 6 kolejce

Tyska Liga Szóstek: już po 6 kolejce

Tyska Liga Szóstek: już po 6 kolejce

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.