Sport

• 3 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1290

Fortuna 1 Liga: GKS Tychy powraca z Łodzi bez punktów

W meczu 26. kolejki Fortuna 1 Ligi GKS Tychy przegrał 1:2 z drużyną Widzewa Łódź. Bramkę dla tyszan zdobył Krzysztof Wołkowicz.

Fortuna 1 Liga: GKS Tychy powraca z Łodzi bez punktów · fot. GKS Tychy

Krzysztof Wołkowicz zdobył bramkę dla Trójkolorowych w 13. minucie, kiedy strzałem z dystansu zaskoczył bramkarza gospodarzy. Tym samym GKS objął prowadzenie w niedzielnym spotkaniu. Wynik 1:0 dla tyszan utrzymał się do przerwy.

W 54. minucie gola dla Widzewa zdobył Ernest Terpiłowski, który strzałem w długi róg tyskiej bramki doprowadził do wyrównania. Kolejne trafienie dla gospodarzy padło w 88. minucie. Strzał z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę bramki tyszan, ale dobitka Bartłomiej Pawłowskiego okazała się już skuteczna. Wynik 2:1 dla Widzewa Łódź utrzymał się do końca meczu.