Sport

• 28 marca 2022
  • wyświetleń: 2889

[ZDJĘCIA] Zwycięstwo tyszan! Zagramy o finał!

Tyszanie pozostają w walce o finał! Wygrywają szósty mecz PHL play-off po rzutach karnych z GKS-em Katowice z wynikiem 3:2!

Zwycięstwo tyszan! GKS Tychy - GKS Katowice - 28.03.2022 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info

W szóstym spotkaniu Polskiej Hokej Ligi pomiędzy klubami GKS Katowice i GKS Tychy w regulaminowym czasie gry padł remis. 2-2. Dogrywka także nie przyniosła rozstrzygnięcia. Bramki dla gości zdobyli w 10 minucie Patryk Wronka i w 54 minucie Mateusz Michalski. Dla miejscowych do bramki trafili Michael Cichy (54 min) oraz, na 18 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry, Michał Kotlorz. W serii rzutów karnych lepsi okazali się tyszanie, a zwycięskiego gola zdobył Christian Mroczkowski. Spotkanie nr 7 zostanie rozegrane 30 marca w Katowicach. To będzie walka o finał!

Loading...

GKS Tychy - GKS Katowice 3:2 (0:1, 0:0, 2:1, 0:0, 2:1)
0:1 Patryk Wronka - Grzegorz Pasiut - Bartosz Fraszko (10:12)
1:1 Michael Cichy - Jean Dupuy (54:17)
1:2 Mateusz Michalski - Mateusz Bepierszcz (54:34)
2:2 Michał Kotlorz (59:42)
3:2 Christian Mroczkowski (decydujący rzut karny)

GKS Tychy: Fucik (Israelsson) - Zheldakov, Smirnov; Gościński, Galant, Jeziorski - Seed, Kotlorz; Sergushkin, Feofanov, Dupuy - Bizacki, Pociecha; Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Biro, Witecki, Wróbel, Starzyński, Marzec.