Sport

  • 31 stycznia 2022
  • wyświetleń: 1732

Ferie Zimowe z Tenisem dla 6-13 latków w Śląskim Centrum Tenisa

Materiał partnera:

W ferie zimowe zapraszamy na ZIMOWE SZKÓŁKI TENISOWE w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie!

Zimowe Szkółki Tenisowe w SCT Pszczyna to idealny sposób na udane ferie dla Twojego dziecka. Od dzisiaj ruszają zapisy na Zimowe Szkółki w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie - dla dzieci w wieku 6-13 lat. Zapraszamy wszystkie dzieci na szkółki z mnóstwem zabawy, atrakcji sportowych i pysznymi posiłkami serwowanymi w Restauracji La Grande. W SZKÓŁKACH trenujemy TENIS ZIEMNY w wymiarze co najmniej 3 godzin KAŻDEGO DNIA!

TERMIN ZIMOWYCH SZKÓŁEK TENISOWYCH: 14 lutego -18 lutego.

Będzie duuuużo tenisa z Waszymi ulubionymi trenerami. Jak zawsze u nas - gwarantujemy pyszne posiłki z klubowej Restauracji La Grande - tak aby uczestnicy mogli szybko zregenerować się między treningami.

Z wielką pieczołowitością dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych jak i o zachowanie najwyższych standardów pod kątem czystości i bieżącej dezynfekcji obiektu.

ZAPISY w Recepcji Klubu (Śląskie Centrum Tenisa, Pszczyna, ul. Bieruńska 78) - osobiście lub pod nr tel. 32 210 11 61, 781 160 170. Ilość miejsc ograniczona, dlatego warto zapisać swoją pociechę już dziś! Oj, to będą udane ferie!

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.