Sport

  • 26 września 2021
  • wyświetleń: 1275

Keno - poznaj popularną grę od totalizatora sportowego

Materiał partnera:

Keno to coraz popularniejsza gra liczbowa. Nie brakuje osób, które chętnie skreślają numery. W końcu dzięki Keno można zarobić bardzo dużo gotówki. A komu by się ona nie przydała? Właśnie dlatego ta gra liczbowa jest często wybierana. Gdzie można obstawiać? Jak grać? Poznaj najważniejsze zasady Keno! Sprawdź także, ile tak naprawdę możesz wygrać.

Keno - poznaj popularną grę od totalizatora sportowego


Gdzie możesz grać?Oferta jest bardzo uniwersalna. Kiedyś było na tej płaszczyźnie o wiele gorzej. Dzisiaj jednak wszystko idzie w takim kierunku, by zapewniać Klientowi maksymalnie duże pole do manewru. Tak się właśnie dzieje w tym przypadku. Np. kilkanaście lat temu mogłeś obstawiać gry liczbowe jedynie w kolekturach. Oczywiście, dalej jest taka właśnie opcja. W końcu nie brakuje punktów rozsianych po rozmaitych miejscach naszego kraju, gdzie masz okazję typować np. Keno. Poza tym nie ma żadnego problemu, by typować również przez internet. Na stronie gry.lotto.pl masz naprawdę sporo opcji do dyspozycji. Są to chociażby Lotto, Mini Lotto, Eurojackpot itd. Dlaczego warto jednak wybierać typowanie przez sieć? W ten sposób możesz zaoszczędzić np. swój czas oraz także pieniądze. W końcu nie ma konieczności podróży na drugi koniec miasta. A np. na wsiach kolektury to cały czas rzadkość. W ten sposób możesz typować wygodnie prosto ze swojego domu albo mieszkania. Co zrobić, by tak się właśnie stało? Przede wszystkim musisz założyć konto. Na szczęście wykonanie tego zadania nie sprawi Ci nawet najmniejszego problemu. Co dzieje się dalej? Następnie musisz potwierdzić swoją tożsamość. W końcu trzeba udowodnić, że masz np. 18 lat. Pamiętaj, że gry liczbowe są zaś przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich. Dzięki posiadaniu internetowego konta będziesz mógł swobodnie grać i pomnażać własne oszczędności. Możesz również na bieżąco kontrolować wydatki itd.

Ile możesz wygrać pieniędzy?Codziennie odbywają się aż… 261 losowania. Jeśli Keno wyniki ułożą się po Twojej myśli, to możesz zgarnąć naprawdę dużo pieniędzy. Pełna tabela wygranych znajduje się np. na stronie gry.lotto.pl. Już teraz możemy zdradzić, że przy podstawowej stawce (wynoszącej 2 PLN) masz okazję zainkasować 200 000 PLN. Jeśli zaś np. skorzystasz z mnożnika x10, to będziesz mógł wygrać… dwa miliony PLN. Pamiętaj jednak, że wtedy Twój kupon podstawowy kosztuje 20 PLN. Stawka jest większa, ale analogicznie możesz zainkasować o wiele więcej gotówki.

Jak grać w Keno?Co ciekawe, losowania Keno odbywają się co cztery minuty. Nie brakuje zatem wielu szans na bardzo duże wygrane. Minimalny zakład to jedynie 2 PLN. Pamiętaj, że musisz wybrać (w czasie typowania), ile liczb chcesz skreślić (od jednej do dziesięciu). W sumie jest zaś losowanych dokładnie 20 numerów. W tym aspekcie obowiązuje bardzo ważna zasada. Im więcej liczb skreślasz, tym potem masz większe szanse na duże wygrane. O tym aspekcie nie możesz zatem na pewno zapominać. Warto zauważyć, że do typowania jest zbiór składający się z 70 liczb. Możesz je typować samodzielnie, ale nie musisz. W razie czego jest przecież do Twojej dyspozycji opcja chybił trafił. Tak, jak wspominaliśmy, minimalny zakład to 2 PLN. Nie ma jednak przeszkód, by zastosować mnożnik. Dzięki temu Twoje ewentualne wygrane będą jeszcze większe. Jeśli zdecydujesz się np. na mnożnik x2, to wówczas stawka na zakład będzie wynosiła dokładnie 4 PLN itd. Co dzieje się dalej? Możesz jeszcze określić, przez ile losowań Twoje liczby będą w grze. Jakie są tutaj opcje? Najczęściej ludzie decydują się klasycznie na jedno losowanie. Masz jednak możliwość wybrać np. 50 losowań. Wtedy więcej zapłacisz, ale będziesz miał także o wiele więcej szans na wygrane. Jeśli grasz w kolekturach stacjonarnych, to pamiętaj o zachowaniu kuponu. W końcu na tej podstawie będziesz mógł w razie czego odebrać wygrane. Jeśli grasz przez sieć, to masz nieco łatwiej. Wszak na Twoim koncie jest potwierdzenie zagrania kuponu. Co jest ważne na tym polu? Musisz pamiętać swój login oraz hasło, by nie utracić dostępu do konta.