Sport

• 20 września 2021
  • wyświetleń: 1983

Polska Hokej Liga: tyszanie przegrali z Cracovią 0:2

Niestety w spotkaniu 4. kolejki Polskiej Hokej Ligi, które rozegrano w niedzielę 19 września, tyszanie musieli uznać wyższość Comarch Cracovii. Krakowianie wygrali przed własną publicznością 2:0.

gks tychy hokej, phl

Trójkolorowi nie potrafili utrzymać się przy krążku co znacznie utrudniało wjazd do tercji ataku rywali. W drugiej tercji między słupkami tyskiej bramki pojawił się Kamil Lewartowski, który zastąpił uskarżającego się na drobny uraz Ondreja Raszkę.

Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
1:0 Damian Kapica - Jakub Saur - Erik Nemec (20:30)
2:0 Damian Kapica - Saku Kinnunen - Maksim Ignatovich (59:33) do pustej bramki

GKS Tychy: Raszka (Lewartowski) - Seed, Bizacki; Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Smirnov, Karkls; Marzec, Galant, Gruźla.