tychy.info

Sport

  • 14 września 2021

Zakłady bukmacherskie - ambasadorzy polskich firm

Materiał partnera:

Nowocześni i zarazem najlepsi bukmacherzy w Polsce starają się rozmaitymi sposobami przekonać do siebie nowych Klientów. Oferują m.in. hojne bonusy na start, ale nie tylko. Warto zauważyć, że zatrudniają też znanych ambasadorów, którzy wspomagają działania marketingowe.

Zakłady bukmacherskie - ambasadorzy polskich firm


Kto promuje STS?Jest to słynny Duńczyk Peter Schmeichel. Co ciekawe, ma on polskie korzenie. Warto wiedzieć, że Peter Schmeichel przez większość kariery był związany z Manchesterem United. Z klubem z Old Trafford Duńczyk osiągał też największe sukcesy... Czym szczególnie może się pochwalić? Chodzi m.in. o pięć wygranych w Premier League. To był świetny czas dla Manchesteru United, który pod wodzą sir Alexa Fergusona zdominował rozgrywki ligowe. Poza tym Peter Schmeichel ma w swoim dorobku jeden Superpuchar Europy oraz jeden triumf w Lidze Mistrzów (sezon 1998/99). Duńczyk rozegrał dla reprezentacji grubo ponad 120 spotkań. Co ciekawe, udało mu się zdobyć nawet jednego gola. W 1992 roku Dania wygrała Mistrzostwa Europy. Jeśli chodzi o reprezentację, to jest to jego największy sukces. Na koncie Petera Schmeichela nie brakuje także osiągnięć indywidualnych. Trzykrotnie legenda duńskiej piłki była wybierana Piłkarzem Roku. Miało to miejsce w 1990, 1993 i 1999 roku. Warto zaznaczyć, że jego syn, Kasper Schmeichel, też jest bramkarzem. Aktualnie broni on barw angielskiego Leicester City.

W Etoto postawiono na dziennikarzy sportowychAmbasadorami Etoto są przede wszystkim znani dziennikarze sportowi. Jest to m.in. Mateusz Borek. Przez większą część kariery był on związany z Polsatem. Obecnie to jeden z czterech włodarzy coraz popularniejszego Kanału Sportowego. Na co dzień Mateusz Borek współpracuje z TVP Sport (komentuje mecze reprezentacji oraz pucharowe), czy Viaplay (tam odpowiada za spotkania Bundesligi). Dla wielu osób jest to w tym momencie najlepszy komentator. Kto jeszcze odpowiada za promowanie Etoto? Warto wspomnieć o Tomaszu Smokowskim. To także jeden z szefów Kanału Sportowego. Kiedyś znany i ceniony komentator ligi polskiej oraz francuskiej. Dzisiaj przede wszystkim skupia się na programach internetowych. W czasie Euro 2020 był zaś jednym z ekspertów TVP Sport. Etoto jest promowane na co dzień także przez Romana Kołtonia. Ten dziennikarz kiedyś współpracował z Mateuszem Borkiem przy Cafe Futbol. Obecnie Roman Kołtoń przede wszystkim zajmuje się swoim kanałem na Youtube (Prawda Futbolu). Cały czas kooperuje jednak z Polsatem. Można go zobaczyć nie tylko w czasie Cafe Futbol. Dodatkowo jest to stały gość programów, które są związane z meczami Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Jakub Błaszczykowski - kogo promuje legenda polskiej piłki?Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy XXI wieku aktualnie jest zawodnikiem Wisły Kraków. Jakub Błaszczykowski nie ogranicza się tylko do gry na murawie. Dodatkowo jest to ambasador LV BET. A nie da się ukryć, że jego obecność sprawia, że ten bukmacher ma o wiele więcej fanów. Szczególnie wśród kibiców Wisły Kraków, ale nie tylko. W końcu Jakub Błaszczykowski to osoba, która wzbudza pozytywne odczucia praktycznie na każdym stadionie w Polsce.