tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 26 maja 2021

Mroczkowski zostaje w GKS Tychy na najbliższy sezon

Bardzo ważne ogniwo tyskiej ofensywy zostaje na kolejny sezon w GKS. Negocjacje z Christianem Mroczkowskim, który może się wylegitymować również polskim paszportem trwały długo, ale zakończyły się sukcesem. Kontrakt napastnika będzie obowiązywał przez najbliższy sezon.

Christian Mroczkowski
fot. GKS Tychy


Mroczkowski do ekipy z Tychów dołączył dwa sezony temu i bardzo szybko przekonał do siebie sztab szkoleniowy. Już w pierwszym sezonie w trójkolorowych barwach został najlepiej punktującym drużyny. Podobnie było również podczas niedawno zakończonych rozgrywek. Mroczkowski wraz z Alexem Szczechurą oraz Michaelem Cichym nadal stanowili o sile tyskiego ataku.

W ubiegłym sezonie Mroczkowski wystąpił w 49 spotkaniach ligowych, w których odnotował tyle samo punktów (23 bramki, 26 asyst). Na ławce kar spędził 75 minut.

Obecnie popularny „Mroczek” wrócił do Kanady, gdzie indywidualnie będzie przygotowywał się do startu sezonu i na przełomie lipca oraz sierpnia dołączy do trójkolorowych.

ar / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.