Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Sport

  • 14 lutego 2016
  • 22 marca 2016

Eliminacje miejskie w piłce nożnej

Za nami:

Z początkiem stycznia w Tychach ruszyły zapisy do Eliminacji Miejskich turnieju piłkarskiego dla dzieci - Deichmann Minimistrzostwa. Zgłoszenia przyjmowane są w dwóch kategoriach wiekowych: U-11 oraz U-9.

Eliminacje Miejskie odbywać się będą w weekendy od 16 kwietnia do 12 czerwca. Każda drużyna bierze udział w turnieju od początku do końca. Zespoły przez pierwszych siedem weekendów rozgrywać będą spotkania ligowe. W ostatni weekend odbędzie się faza play-off, której zwycięzcy awansują do ogólnopolskiego Finału Finałów.

Na uczestników czekają nagrody. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy dyplom oraz medal. Podczas Eliminacji Miejskich najlepsze trzy zespoły otrzymają puchary. Nagrodą główną dla zwycięzców edycji 2016 w U-9 oraz U-11 jest wyjazd na mecz Bayernu Monachium. Dodatkowo spośród wszystkich zespołów zgłoszonych do turnieju z całej Polski zostaną wylosowane dwa, które zobaczą na żywo mecz Borussii Dortmund.

Zapisy trwają do 25 marca lub do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 533-024-565. Więcej na www.kochamsport.pl lub pod numerem infolinii 607-737-770.

deichmann minimistrzostwa

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.