tychy.info

Reklama

Sport

  • 10 lutego 2021

Wiktoria Nowicka z SCT powołana na kadrę U12

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Wiktoria Nowicka została powołana na kadrę U12. Przedstawiamy kolejne sukcesy zawodniczek Śląskiego Centrum Tenisa na turniejach ogólnopolskich.

Reklama

Wiktoria Nowicka w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym U12 w Sobocie - 6-7.02.2021 · fot. Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna


Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka Wiktoria Nowicka kolejny raz została powołana na konsultację tenisową tenisową kadry U12, która ma się odbyć w Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie w dniach 11-14 lutego.

Wiktoria w miniony weekend zajęła III miejsce w grze pojedynczej oraz wywalczyła I m-ce w deblu w parze z Darią Dehmel podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego U12 rozgrywanego w Sobocie.

W tym samym czasie, w rozgrywanym w Bielsku-Białej Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym U12, Aleksandra Leś również zdobyła III m-ce w singlu oraz I m-ce w grze podwójnej w parze z Julią Borowik .

Serdeczne gratulacje dla zawodniczek oraz ich trenerów.Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj