tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 2 lutego 2021
  • 17 lutego 2021

Przed grą o awans online - spotkanie z kapitanem GKS-u Tychy

Za nami:

Tyska Galeria Sportu zaprasza 17 lutego w godz. 18.00-20.00, na kilka dni przed inauguracją wiosennej rundy piłkarskiej I ligi zapraszamy na spotkanie z Łukaszem Grzeszczykiem, kapitanem drużyny GKS-u Tychy.

GKS Tychy
fot. Tyska Galeria Sportu


Tematem spotkania będą m.in. szanse zespołu w rywalizacji o awans do ekstraklasy, a także presja związana z rolą kapitana i lidera drużyny.

33-letni Łukasz Grzeszczyk jest wychowankiem MZKS Narew Ostrołęka. Zanim w styczniu 2015 roku został zawodnikiem GKS Tychy, występował w takich klubach, jak: Wisła Płock, Znicz Pruszków, Widzew Łódź, Warta Poznań, GKS Bełchatów i Sandecja Nowy Sącz. Gra jako ofensywny pomocnik. W barwach tyskiej drużyny rozegrał dotąd 186 spotkań, w których strzelił 54 gole.

Spotkanie poprowadzi Piotr Zawadzki. Odbędzie się ono w formie streamingu live na facebookowych profilach Muzeum Miejskiego w Tychach (@MuzeumMiejskiewTychach) i Tyskiej Galerii Sportu (@TyskaGaleriaSportu). Dostęp będzie bezpłatny!

ar / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.