Reklama

Sport

  • 25 stycznia 2021
  • wyświetleń: 850

Czas na zimowe zgrupowanie. Kadra GKS Tychy na obóz w Ustroniu

Kolejnym etapem w zimowych przygotowaniach piłkarzy GKS Tychy do rundy wiosennej obecnego sezonu Fortuna 1 Ligi będzie zgrupowanie w Ustroniu. Tyszanie będą szlifować formę w Beskidzie Śląskim od poniedziałkowego popołudnia do sobotniej gry kontrolnej z Ruchem Chorzów.

Nasz zespół po raz pierwszy od dłuższego czasu zgrupowanie spędzi bliżej niż zwykle, bo w oddalonym od Tychów o niespełna 70 kilometrów Ustroniu. Na miejscu podopieczni Artura Derbina spędzą sześć dni, gdzie oprócz treningów na siłowni oraz sztucznym boisku należącego do kompleksu miejscowej Kuźni Ustroń, rozegrają także dwa mecze kontrolne.

W środę, 27 stycznia o godz. 11:00 tyszanie zmierzą się z drugoligowym GKS Katowice, natomiast w sobotę, 30 stycznia (godz. 11:00) na zakończenie obozu z trzecioligowym Ruchem Chorzów.

Kadra tyskiej drużyny na zgrupowanie liczy 28. zawodników, wśród których są m.in. testowany Kamil Kargulewicz, czy grupa młodych juniorów trenujących z pierwszym zespołem od początku przygotowań. W Beskidzie Śląskim zabraknie z kolei przechodzących rehabilitację po kontuzjach - Krzysztofa Wołkowicza i Michała Staniuchy.

Sponsorem obozu pierwszej drużyny GKS Tychy w Ustroniu jest firma TorKol Sp. z o.o. - Budownictwo kolejowe i inżynieryjne.

Kadra GKS Tychy na zgrupowanie w Ustroniu (25-30 stycznia):

Bramkarze:
Adrian Odyjewski, Konrad Jałocha, Kacper Dana, Artur Sip.

Obrońcy: Łukasz Sołowiej, Maciej Mańka, Nemanja Nedić, Bartosz Szeliga, Marcel Stefaniak, Dominik Połap, Kamil Szymura, Anatolii Kozlenko, Bartosz Zarębski.

Pomocnicy: Oskar Paprzycki, Jakub Piątek, Łukasz Grzeszczyk, Łukasz Moneta, Bartosz Biel, Marcel Misztal, Sebastian Steblecki, Wiktor Żytek, Łukasz Norkowski, Kacper Piątek, Kamil Kargulewicz, Natan Dzięgielewski.

Napastnicy: Dawid Kasprzyk, Damian Nowak, Szymon Lewicki.

BM / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.