tychy.info

Reklama

Sport

  • 8 stycznia 2021

Bartosz Zarębski z pierwszym profesjonalnym kontraktem

Kolejny utalentowany zawodnik grup młodzieżowych GKS Tychy podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Umową obowiązującą do 31 grudnia 2023 roku związał się z tyskim klubem niespełna 18-letni Bartosz Zarębski.

Bartosz Zarębski
Bartosz Zarębski · fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl


Bartosz Zarębski urodził się 23 stycznia 2003 roku i od najmłodszych lat wychowywał się w tyskich klubach - MOSM-ie, Akademii Piłki Nożnej GKS, a przed sezonem 2016/17 trafił do grup młodzieżowych zielono-czarno-czerwonych. Na boisku występuje na pozycji środkowego obrońcy.

W obecnym sezonie Bartek grał w najstarszym zespole (U-19), prowadzonym przez trenera Sebastiana Idczaka, który do samego końca walczył o prawo gry w Makroregionalnej Lidze Juniorów Starszych. W końcówce rundy jesiennej zadebiutował także w seniorskim zespole GKS - czwartoligowych rezerwach.

Prezes Leszek Bartnicki i Bartosz Zarębski
Prezes Leszek Bartnicki i Bartosz Zarębski · fot. Łukasz Sobala / pressimages.pl


Wcześniej pierwsze umowy z GKS parafowali Artur Sip, Dorian Orliński i Natan Dzięgielewski. Cała grupa młodych zawodników w dniu wczorajszym rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej pod okiem trenera pierwszego zespołu, Artura Derbina.

BM / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.