tychy.info

Reklama

Sport

  • 29 grudnia 2020

Ferie w mieście - Zimowe Szkółki Tenisowe w SCT Pszczyna!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj

Zapraszamy na Zimowe Szkółki Tenisowe w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie. To idealny sposób na udane ferie dla Twojego dziecka.

Restauracja La Grande,Śląskie Centrum Tenisa


Ruszyły zapisy na Zimowe Szkółki w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie dla dzieci w wieku 6-13 lat. Już od pierwszego tygodnia ferii zimowych zapraszamy wszystkie dzieci na szkółki z mnóstwem zabawy, atrakcji sportowych i pysznymi posiłkami regeneracyjnymi na wynos.

W szkółkach trenujemy tenis ziemny w wymiarze co najmniej 3 godzin każdego dnia!

Terminy Zimowych Szkółek Tenisowych:
I. 4 stycznia - 9 stycznia (z wyłączeniem 6 stycznia - Święto Trzech Króli)
II. 11 stycznia - 15 stycznia

Będzie duuuużo tenisa z Waszymi ulubionymi trenerami. Jak zawsze u nas - gwarantujemy pyszne posiłki z klubowej Restauracji La Grande - wydawane na wynos - tak aby uczestnicy mogli szybko zregenerować się między treningami.

Z wielką pieczołowitością dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych jak i o zachowanie najwyższych standardów pod kątem czystości i bieżącej dezynfekcji obiektu!

Zapisy trwają w Recepcji Klubu (Śląskie Centrum Tenisa, Pszczyna, ul. Bieruńska 78) - osobiście lub pod numerami tel. 32 210 11 61, 781 160 170.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego warto zapisać swoją pociechę już dziś na najbardziej dogodny dla niej turnus! Oj, to będą udane ferie!!!Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

SCT

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "SCT" podaj