tychy.info

Reklama

Sport

  • 28 grudnia 2020

Ruszyły zapisy do 2 ligi tyskiego futsalu!

Za nami:

Tyska Liga Futsalu otwiera zapisy dla nowych zespołów chcących dołączyć do rozgrywek Robimy Remonty Tyskiej Ligi Futsalu jeszcze w tym sezonie!

Tyska Liga Futsalu
fot. https://futsal-tychy.futbolowo.pl/


Jeżeli masz paczkę znajomych z którymi grywasz na orliku, tartanie czy hali - nie zwlekaj i zgłoś swoją drużynę do najlepszej ligi na świecie. Start kolejnego sezonu dopiero w październiku 2021 roku, dlatego nie trać czasu i spróbuj z kolegami swoich sił w 2 lidze jeszcze w tym sezonie.

TLF to wspaniała atmosfera, niezapomniane emocje i sportowa rywalizacja z najlepszymi ludźmi i zawodnikami. Rozgrywki odbywają się wyłącznie w weekendy w pełnym wymiarze czasowym 2x20 minut na nowoczesnej hali mieszczącej się w Tychach przy al. Piłsudskiego 20, gdzie swoje mecze rozgrywają m.in pierwszoligowy GKS Futsal Tychy.

Maksymalna ilość nowych zespołów, które mogą dołączyć do rozgrywek to 3, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 10 stycznia. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu drogą mailową na adres futsaltychy@gmail.com (futsal-tychy.futbolowo.pl)

ar / tychy.info
źródło: Tyska Liga Futsalu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.