tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Sport

  • 17 listopada 2020
  • 6 grudnia 2020

W grudniu Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj

Za nami:

W dniach 5-6 grudnia MOSiR Tychy przy współudziale Tyskiego Klubu Siatkarskiego organizuje Mistrzostwa Amatorów Miasta Tychy w Siatkówce, które odbędą się w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego. Na ten moment lista drużyn jest już zamknięta!

MOSiR Tychy, siatkarze
fot. MOSiR Tychy


Ekspresowo uzbierano komplet 12 drużyn na turniej, a więc na obecną chwilę lista zgłoszeń jest zamknięta!

Zgłoszone drużyny:
1. Euforia
2. Drużyna Pierścienia
3. Mix-Team Pszów
4. Quick Volley Crew
5. Spiżowi Mocni
6. Brave Volley Team
7. VOLLEY STARS
8. 4 Fun
9. EAGLE SPORT TEAM
10. Volley Team Błyskawica Sosnowiec
11. Stowarzyszenie Volley Dąbrowa Górnicza
12. YMCE United

Aktualnie organizatorzy oczekują na zapłatę wpisowego od zgłoszonych drużyn. W przypadku zwolnienia miejsc, zgłoszenia zostaną ponownie otwarte.

W rozgrywkach mogą wziąć udział drużyny (liczące maks. 10 osób), które, w razie zwolnienia się miejsca, zgłoszą swój udział do dnia 3 grudnia (czwartek) do godz. 14:00 w biurze Zespołu ds. Sportu i Organizacji Imprez Tychy tel. (32 661 16 89), ul. Piłsudskiego 12 lub wysyłając e-mail na adres: zgloszenia@mosir.tychy.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę drużyny, nazwisko i imię przedstawiciela drużyny, telefon kontaktowy.

Skład drużyny wypełnia się w dniu zawodów. W przypadku niepełnego składu w pierwszym dniu zawodów, drugiego dnia można uzupełnić skład do 10-ciu zawodników. Nie można zmieniać pełnego składu w dniu następnym.

W turnieju nie mogą brać udziału zawodnicy i zawodniczki występujący powyżej 2 ligi śląskiej kobiet i mężczyzn oraz nie może wziąć udziału młodzież uczestnicząca w rozgrywkach juniorów/juniorek organizowanych przez PZPS.

Opłata organizacyjna od drużyny wynosi 100 zł, płatna przelewem do dnia 3 grudnia na konto bankowe Tyskiego Klubu Siatkarskiego, ul. Uczniowska 13/75, Alior Bank / nr rachunku: 11 2490 0005 0000 4530 5348 1804, z dopiskiem: "MAMT - nazwa drużyny".

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszeń. Zawody odbędą się pod warunkiem zgłoszenia się minimum 6 drużyn. Maksymalnie - 12 drużyn.

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc wszyscy zgłoszeni zawodnicy otrzymają medale i dyplom dla drużyny. Ponadto przewidziane są nagrody rzeczowe dla wszystkich zgłoszonych zawodników w drużynie. Zawodników obowiązują przepisy PZPS.

Terminy rozgrywek:
  • Sobota, 5 grudnia: 08.30-17.30 mecze fazy grupowej i ćwierćfinały, szatnie od godz. 08.00,
  • Niedziela, 6 grudnia: 08.30-13.40 mecze półfinałowe i finał, szatnie od godz. 8.00.

ar / tychy.info, źródło: MOSiR Tychy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MOSIR Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MOSIR Tychy" podaj