tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 października 2020
  • 15 października 2020

Sala Samobójców.Hejter po raz kolejny w Heliosie - zgarnij bilet!

Za nami:

Dla naszych czytelników mamy do wygrania bilet dla dwóch osób na pokaz filmu Jana Komasy "Sala Samobójców. Hejter". Seans z cyklu Kultura Dostępna odbędzie się już w ten czwartek, 15 października w katowickim Kinie Helios o godzinie 18.00.Opis filmu:

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) - rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy - Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

Czas trwania: 135 min. Od lat: 15 Produkcja: Polska 2020,
Premiera: 06.03.2020 (Polska),
Reżyseria: Jan Komasa,
Scenariusz: Mateusz Pacewicz,
Obsada: Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Agata Kulesza.

Sprawdź seans w repertuarze Kina Helios.

Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.