tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 12 października 2020
  • 21 października 2020

Odwołane: Scena Młodych w Teatrze Małym - spektakl "Wielki świat"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Z powodu sytuacji epidemicznej odwołano spektakl w ramach Sceny Młodych w środę, 21 października.

Reklama

wielki świat


Zwrotów za zakupione bilety można dokonywać w kasie Teatru od wtorku do piątku w godz.: 10.00-18.00.

Scena Młodych to nowy projekt Teatru Małego, gdzie do współpracy zaprosiliśmy młode pokolenie zainteresowane działaniami teatralnymi. W ramach cyklu zaplanowano spektakle grane przez młodzież. Będzie to miejsce, w którym młodzi pasjonaci teatru będą pracować nad doskonaleniem warsztatu aktorskiego, pod okiem profesjonalnych aktorów, reżyserów i instruktorów teatralnych.

O spektaklu Wielki światWielki Świat jest niezwykle pociągający, zwłaszcza, kiedy jest się Japkiem w trudnym okresie dojrzewania. Japkiem, które oprócz swojego szarlotkowego podwórka nic w życiu nie widziało, nie wie też, co to „maj”, ani „wi-aj-pi”. W przeciwieństwie do Oranż, która zna Wielki Świat jak własną kieszeń, jest zagraniczna i w dodatku uważa się za dojrzałą. Przebywanie z nieciekawym Japkiem traktuje jak przymus. Japko wręcz odwrotnie - jest towarzyszką, zafascynowane i marzy o tym, by również dostać się do Wielkiego Świata. Jest jeszcze poczciwy Nadbagaż, niestety nie nadający się na salony, a to wszystko dlatego, że ma nieposkromiony apetyt oraz Rajzefiber, która potrafi nieźle namieszać, oczywiście kierując się dobrymi intencjami. Czy Japku uda się wreszcie dostać do Wielkiego Świata, polecieć samolotem i zatańczyć z Kokosem i Trawą Cytrynową?

Reżyseria i scenografia: Anna Białoń,
Muzyka: Joanna Piwowar-Antosiewicz,
Kostiumy: Anna Kandziora,
Obsada: Kinga Opala, Arleta Malcharek, Amelia Litewczuk, Karol Gęgotek,
Spektakl przeznaczony jest dla widzów powyżej 10 lat,
Kiedy? 21 października, g. 18.00,
Bilety:10 zł, do kupienia w kasie Teatru Małego.

Scena Młodych dedykowana jest młodzieży powyżej 13 roku życia. Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy Teatr Mały prosi o kontakt: anna.bialon@teatrmaly.tychy.pl. Liczba miejsc ograniczona!

ar / tychy.info

źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj