Rozrywka

  • 31 sierpnia 2015
  • 6 września 2015
  • wyświetleń: 1293

Dwa filmy premierowo w Multikinie

Już 4 września w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: komedię „W nowym zwierciadle: Wakacje” oraz „Straight Outta Compton”.

Kolejne pokolenie Griswoldów wyrusza na wakacje. Komedia „W nowym zwierciadle: Wakacje”, z udziałem Eda Helmsa (seria „Kac Vegas”) oraz Christiny Applegate (seria „Legenda telewizji”), opowiada o podróży, w czasie której bohaterów spotka kolejna feralna przygoda. Obraz jest reżyserskim debiutem Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daleya. Dorosły Rusty Griswold (Helms), pełen nadziei na zacieśnienie rodzinnych więzi, idąc w ślady ojca, organizuje niespodziankę dla swojej żony Debbie (Applegate) i dwóch synów. Jest nią wycieczka do Walley World - ulubionego parku rozrywki całej Ameryki. Co więc może pójść nie tak? W filmie wystąpili też Chris Hemsworth („Thor”) jako Stone Crandall - odnoszący sukcesy irytujący szwagier głównego bohatera, Leslie Mann („Inna kobieta”) jako żona Stone’a i siostra Rusty’ego, Beverly D’Angelo oraz Chevy Chase jako Ellen i Clark Griswoldowie z klasycznych komedii o wakacjach.„Straight Outta Compton” film o kultowej grupie gangsta-rapu "N.W.A." FBI z powodu ostrych tekstów nazwała ich „najniebezpieczniejszą grupą świata”. Zespół powstał w 1986 i należało do niego wielu znanych artystów takich jak Ice Cube, Dr Dre, Eazy-E czy też Dj Yella. Reżyserem filmu jest F. Gary Gray. Za scenariusz odpowiadają Jonathan Herman, Alan Wenkus, S. Leigh Savidge oraz Andrea Berloff. Film w Stanach wszedł na ekrany 14 sierpnia i już od tego czasu zarobił ponad 60 milionów dolarów, wyprzedzając ponad trzykrotnie kolejną pozycję.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj