tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 10 października 2020
  • 14 października 2020

Kino kobiet w Heliosie: Jak zostać gwiazdą - wygraj bilet!

Za nami:

W środę, 14 października o godzinie 18.00 Kino Helios w Katowicach zaprasza na kolejny seans z cyklu Kino Kobiet. Tym razem panie obejrzą wspólnie film "Jak zostać gwiazdą". Mamy dla Was do wygrania 10 pojedynczych biletów na to wydarzenie!Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej „Ostra” (Katarzyna Sawczuk) - zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu „Ostrej” do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będą zamieszczane aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów.

Motyw wieczoru:
14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej, więc uczestniczkom pokazu nie pozostaje nic innego jak założyć stroje biało-granatowe, białe podkolanówki i trampki! Nie zapomnijcie o fryzurze! Kucyki i warkocze mile widziane.

Jak zostać gwiazdą - seans z Cyklu Kino Kobiet
Środa, 14 października, g. 18.00,
Gatunek: komedia, obyczajowy,
Czas trwania: 119 min.
Od lat: 13
Produkcja: Polska [2020]
Premiera: 02.10.2020 (Polska),
Reżyseria: Anna Wieczur-Bluszcz,

Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.