Rozrywka

  • 17 sierpnia 2015
  • 23 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1236

Nowości filmowe w Multikinie

Już 21 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: horror „Sinister 2” oraz „Kryptonim U.N.C.L.E.” - nowy film Guya Ritchiego („Sherlock Holmes”). Dodatkowo tego samego dnia do kin trafi animacja „Bystry Bill”.

„Sinister 2” to kontynuacja horroru świetnie przyjętego przez krytykę, która w zaskakujący i oryginalny sposób rozwija temat z pierwszej części, podnosząc poziom strachu na rzadko spotykany pułap. Szeryf So&So kontynuuje śledztwo w sprawie serii makabrycznych morderstw, która doprowadziła do śmierci jego przyjaciela. Dochodzenie prowadzi go do położonego na odludziu domku zamieszkałego przez Courtney Collins, która wraz z synami Zachiem i Dylanem ukrywa się tu przed agresywnym mężem. Courtney nie jest świadoma mrocznej tajemnicy, którą skrywa jej nowy dom. Wkrótce odkryją ją chłopcy, znajdując w piwnicy stare amatorskie filmy, których pierwsza projekcja obudzi duchy.W przygodowym filmie akcji w reżyserii Guya Ritchiego („Sherlock Holmes”) „Kryptonim U.N.C.L.E.”, nowej wersji cieszącego się dużą popularnością serialu z lat 60. XX wieku, Henry Cavill („Człowiek ze stali”) wciela się w rolę Napoleona Solo, a partneruje mu Armie Hammer („The Social Network”) jako Illya Kuryakin. Akcja filmu rozgrywa się w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Agenci CIA Solo i Kuryakin, zmuszeni odłożyć na bok wzajemne animozje, łączą siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie kruchej równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udaje im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora - tylko dzięki niemu są w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci muszą ścigać się z czasem, aby go odnaleźć i zapobiec ogólnoświatowej katastrofie."Bystry Bill" - zawsze żądny przygód i niepotrafiący trzymać się z daleka od tarapatów Bill to przebiegły, pomysłowy i sprytny torbacz, któremu żadne wyzwanie nie straszne. Bill zaczął zachwycać młodych widzów już w latach 30. XX wieku, pojawiając się regularnie jako bohater serii książek skierowanych do dzieci autorstwa Dorothy Wall. „The Complete Adventures of Blinky Bill” jest obecnie uznawane za żelazną klasykę australijskiej literatury dla najmłodszych. Do dziś, już ponad osiemdziesiąt lat od momentu pojawienia się Billa na świecie, kolejne tomy są nieustannie dodrukowywane, a jego legenda przekazywana kolejnym pokoleniom zafascynowanych milusim koalą dziecięcych czytelników.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj