tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 października 2020
  • 8 października 2020

Dokument o zespole Kult w Heliosie - zgarnij bilet!

Za nami:

W czwartek, 8 października o godzinie 18.00 katowickie Kino Helios zaprasza na seans dokumentu „Kult. Film” w cyklu Kultura Dostępna. Nasi czytelnicy mogą wygrać jedno podwójne zaproszenie - wystarczy odpowiedzieć na proste konkursowe pytanie.„Kult. Film” zawiera wyjątkowe i nigdzie niepublikowane materiały z życia legendarnego zespołu Kult oraz samego Kazika Staszewskiego. Prawdziwa, emocjonująca i wyczekiwana produkcja o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami.

Kultura Dostępna w Kinie Helios to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.

Sprawdź seans w repertuarze kina:
www.helios.pl/51,Katowice/BazaFilmow/Szczegoly/film/18718/KULT--FILM

Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.