Rozrywka

  • 11 sierpnia 2015
  • 20 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1161

Bruce Springsteen w Multikinie

Za nami:

Multikino i Sony Music Poland zapraszają na nowy cykl koncertów Back2Music Fest. Największe gwiazdy muzyki, największe sale, najbardziej spektakularne produkcje koncertowe na świecie. Koncert Bruce Springsteen "London Calling: Live In Hyde Park" 20 sierpnia tylko w Multikinie!

"London Calling: Live In Hyde Park" to zapis koncertu Bruce'a Springsteena & The E Street Band z londyńskiego Hyde Parku z czerwca 2009 roku. Składający się z 26 przebojów, 163 minutowy set zaczyna się za dnia i kończy po zachodzie słońca, co zważywszy na lokalizację jest wręcz idealną oprawą tego rockowo-folkowego koncertu. Ten koncert to przeboje z przekroju całej kariery Bossa - od ery 'Born To Run' na utworach z ostatniej płyty 'Working On a Dream' kończąc. Dodatkowo mnóstwo coverów:  "Trapped" Jimmy'ego Cliffa,  "Good Lovin'" The Young Rascals, "Raise Your Hand" Eddiego Floyda i "London Calling"  The Clash, który nadał tytuł całemu wydawnictwu.

Obejrzyj na własne oczy koncert, który rzucił na kolana ponad 50-tysięczną londyńską publiczność!

Ceny biletów: 12 zł. Bilety na koncert Bruce Springsteen 'London Calling: Live In Hyde Park'w ramach cyklu koncertów „Back2Music Fest” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie http://www.multikino.pl.

Koncert Timberlake'a w Multikinie

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj