Reklama

Rozrywka

  • 30 września 2020
  • 26 października 2020
  • wyświetleń: 1117

Andromeda - kino, jakie znamy: "Wszyscy wiedzą" Farhardiego

Za nami:

„Wszyscy wiedzą” to przebój europejskich kin z wielkimi kreacjami filmowej pary: Penélope Cruz i Javiera Bardema. W poniedziałek, 26 października o 18.00 zapraszamy na kolejny seans z cyklu Andromeda - kino, jakie znamy.

farhadi


Film dwukrotnego laureata Oscara Asghara Farhadiego to przejmująca opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych. Po wielu latach nieobecności Laura (Penélope Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Javier Bardem), swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury.
Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

Mistrz światowego kina zaprasza nas do kipiącego od emocji labiryntu. Cruz i Bardem stworzyli we „Wszyscy wiedzą” jeden z najwspanialszych duetów w ich karierze. W pełnych namiętności kreacjach tej pary przeszłość spotyka się z teraźniejszością, dawne uczucie przeżywane jest na nowo, a dystans zamienia się w ognistą bliskość. Czy niewiedza jest zawsze błogosławieństwem? Co zrobisz, kiedy nagle okaże się, że poza tobą już wszyscy wiedzą?

Andromeda: kino jakie znamy: "Wszyscy wiedzą"
26 października, g. 18.00,
Pasaż Kultury Andromeda, Tychy
Reżyseria: Asghar Farhardi
Gatunek: dramat
Produkcja: Francja/Hiszpania /Włochy
Rok produkcji: 2018
Czas trwania: 133 minuty
Wstęp na seans jest wolny!

Obowiązują zapisy, liczy się pierwszeństwo zgłoszenia telefoniczne pod numerem 32 780 32 03 lub pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona! Podczas trwania wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa według zasad poniższego regulaminu.

ar / tychy.info

źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.