Reklama

Rozrywka

  • 29 września 2020
  • 12 października 2020
  • wyświetleń: 853

Andromeda - kino, jakie znamy: dokument muzyczny My Generation

Za nami:

W poniedziałek, 12 października o 18.00 zapraszamy na kolejny seans z cyklu Andromeda-kino, jakie znamy w Pasażu Kultury Andromeda.Opowiadając historię narodzin popkultury w swingującym Londynie oczami młodego Michaela Caine'a, używając starannie dobranych nagrań jego rozmów ze współpracownikami, a także przywołując nieujawniony dotąd materiał archiwalnych zdjęć, film przenosi widza w sam środek lat 60. ubiegłego wieku.

Obok Caine'a widzimy Beatlesów, Twiggy, Marianne Faithfull, Davida Baileya, Jean Shrimpton, Mary Quant, Rolling Stonesów, Davida Hockneya i wiele innych kultowych postaci z tamtej epoki. Caine okazuje się wspaniałym gawędziarzem zdradzającym bezcenne anegdoty, które w połączeniu ze ścieżką dźwiękową składającą się z największych przebojów lat 60. oddają energię, styl, modę i entuzjazm tamtych czasów.

My Generation


Wstęp wolny.

Liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy, liczy się pierwszeństwo zgłoszenia. Zapisy prowadzone są telefoniczne pod numerem 32 7803203 lub mailowo poprzez adres pasazkulturyandromeda@teatrmaly.tychy.pl.

Tytuł oryginału: My Generation
Reżyseria: David Batty
Gatunek: dokumentalny
Produkcja: Wielka Brytania
Rok produkcji: 2017
Czas trwania: 85 minuty
Prowadzenie: Krzysztof Ociepa.

ar / tychy.info

źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.