Reklama

Rozrywka

  • 29 września 2020
  • 2 października 2020
  • wyświetleń: 831

Nocny Maraton horrorów w Heliosie - zgarnij bilet dla dwóch osób!

Za nami:

Już w najbliższy piątek, 2 października Kino Helios w Katowicach zaprasza na Nocny Maraton Filmowy. Tym razem będzie to maraton horrorów nakręconych na podstawie powieści Stephena Kinga. Zobaczymy filmowe hity: Lśnienie, Doktor sen, Łowca snów. Start: godzina 23.00. Uwaga! Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójny bilet! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe.W piątek 2 października, wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkową ucztę filmową. Będzie to noc z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga! Na początek pokażemy klasyk gatunku, uznawany za jeden z najlepszych filmów wszech czasów - horror Lśnienie, a dalej jego kontynuacja, czyli Doktor sen! Noc zakończymy Łowcą snów.

Po tym maratonie już nic nigdy nie będzie takie samo… Taka dawka psychozy, lęku i grozy w formie, którą wywołać potrafi tylko mistrz Stephen King, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Uwaga! Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów w internecie oraz w kasach kin.

Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.