Rozrywka

  • 4 sierpnia 2015
  • 11 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 1197

Foo Figters w Multikinie

Za nami:

W ramach cyklu koncertów Back2Music Fest Multikino pokaże dwa koncerty Foo Fighters: “Live at Wembley Stadium” oraz “Back and Forth by James Moll”. A wszystko to 11 sierpnia.

Ikony popu, mistrzowie gitarowego brzmienia, bożyszcza nastolatek. Wszyscy w jednym miejscu! Multikino i Sony Music Poland zapraszają na cykl koncertów „Back2Music Fest” od czerwca 2015 w wybranych kinach sieci Multikino.

“Live at Wembley Stadium” - Zespół Foo Fighters przygotował gratkę dla fanów. Koncertowe wydawnictwo dokumentuje występ Amerykanów w Londynie. Materiał zarejestrowano podczas dwóch koncertów kapeli, które odbyły się na gigantycznym obiekcie sportowym w dniach 6 i 7 czerwca 2008, które promował, nagrodzony w Polsce statuetką Fryderyka, album "Echos, Silence, Patience & Grace".

“Back and Forth by James Moll” - Ponad dwugodzinny film dokumentalny ukazujący kulisy kariery gigantów muzyki rockowej - zespołu Foo Fighters. Dzięki filmowi fani zespołu oraz dobrego brzmienia będą mieć niecodzienną okazję przyglądać się zespołowi podczas pracy w studiu nagraniowym, na planie klipów oraz dowiedzieć się, co dzieję się za scena podczas wielkich, stadionowych koncertów. Na 'Back And Forth' zarejestrowane zostały także unikatowe zdjęcia, kiedy to Dave Grohl wraz z kolegami i gośćmi, nagrywali materiał na najnowszą, bestsellerową płytę 'Wasting Light'. 'Back And Forth' to obowiązkowa pozycja każdego fana dobrego rocka.Ceny biletów: 18 zł za maraton koncertowy.

Bilety na maraton koncertowy Foo Figters: “Live at Wembley Stadium” oraz “Back and Forth by James Moll” w ramach cyklu koncertów „Back2Music Fest” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie http://www.multikino.pl.

Koncert Timberlake'a w Multikinie

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj