Reklama

Rozrywka

  • 25 września 2020
  • 24 października 2020
  • wyświetleń: 961

Polish Sounds: KAMP! w październiku w Mediatece

Za nami:

Tyska Mediateka zaprasza na kolejne muzyczne wydarzenie. 24 października o godzinie 19.00 zagra grupa KAMP! w ramach cyklu Polish Sounds.

KAMP!
KAMP! · fot. materiały prasowe


Grupa KAMP! na scenie obecna jest od dekady. Łódzkie trio debiutowało na początku 2009 roku. Ostatnie lata spędziło na udowadnianiu, że wszystko jest możliwe. Jego nagrania ukazywały się w zagranicznych wytwórniach (portugalskiej Discotexas i amerykańskiej Cascine), muzycy gościli na scenach znakomitych festiwali i najlepszych klubów Europy, Ameryki i Azji. Jeszcze zanim ukazał się ich debiutancki album, zatytułowany po prostu „Kamp!” (2012) - wyprzedawali po sufit koncerty w całym kraju, bo każdy chciał się przekonać w tańcu, że Polska nie tylko gitarami i hip-hopem stoi. Ich najnowsza płyta nosi tytuł „Dare” i rzeczywiście jest najbardziej odważnym i eklektycznym materiałem zespołu. Płynnie łączy tak odległe wątki jak house z Balearów, francuskie nu-disco, brytyjski dance punk i stary, dobry pop, który nie ma ojczyny, bo równie doskonale sprawdza się pod każdą szerokością geograficzną.

Organizatorzy: AUKSO, KAMP! i Tychy Mediateka.

Bilety dostępne na http://www.ticketmaster.pl/event/polish-sounds-kamp-bilety/15451

Wydarzenie zostało przeniesione z 18 kwietnia z powodu epidemii.

ar / tychy.info

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.