Reklama

Rozrywka

  • 23 września 2020
  • 16 października 2020
  • wyświetleń: 1569

Teatr Malutki - Teatr Mały otwiera się na najmniejsze dzieci

Za nami:

Teatr Mały przygotował coś specjalnego dla najmłodszych widzów, czyli dzieci w wieku od 1 do 4 lat. Chce zaprosić ich do zabawy i wspólnego odkrywania świata za pomocą muzyki, kolorów, formy, tańca i improwizacji. W piątek, 16 października Teatr Mały zaprasza na spektakl „Nie ma” w ramach nowego cyklu "Teatr Malutki".

Na dzieci i rodziców czeka specjalnie przygotowana przestrzeń i aktorzy, którzy będą reagować na najdrobniejszy ruch. W spektaklu, twórcy, są na wyciągnięcie ręki i wszystko, co dzieje się na scenie, odbywa się w bliskiej relacji z małą widownią. Motywem przewodnim naszego przedstawienia pt. “Nie-ma” jest znany, szczególnie małym dzieciom, temat pojawiania się, znikania, a przede wszystkim… szukania!

Wierzyć można na słowo, a jak „Nie ma” słów? Zapraszamy na premierowy pokaz spektaklu „Nie ma” dedykowany najmłodszym widzom, którzy wraz z rodzicami będą mogli odkryć magiczną przestrzeń teatru, specjalnie zaaranżowaną i dostosowaną do potrzeb małych dzieci. Teatr Malutki to miejsce, w którym mogą wydarzyć się rzeczy niezwykłe.

Gdzie? Teatr Mały Tychy, ul. ks. kard. A.Hlonda 1,
Kiedy? 16 października o godzinie 11.00, 13.00 oraz 15.00,
Cena biletu: 40 zł ( dziecko+1 opiekun).

Spektakl przeznaczony dla dzieci 1-4 lat!

Scenariusz i Reżyseria: Anna Białoń, Joanna Piwowar-Antosiewicz,
Muzyka: Marta Piwowar-Wierzbicka, Joanna Piwowar-Antosiewicz,
Instrumenty smyczkowe: Paweł Odorowicz,
Scenografia i kostiumy: Joanna Martyniuk,
Choreografia: Monika Szpunar,
Występują: Anna Białoń, Joanna Piwowar-Antosiewicz.

nie ma


Każdy spektakl poprzedzają 30-minutowe warsztaty rodzinne wprowadzające do spektaklu.

Pracownikom Teatru zależy, aby wszyscy goście czuli się wyjątkowo, bezpiecznie i komfortowo - tak, by w jak najpełniejszy sposób mogli doświadczać sztuki. Poniżej znajdziecie kilka wskazówek, które pomogą Wam zaplanować wizytę.

Wizyta z dzieckiem w Teatrze Malutkim - wkazówki pracowników Teatru


  • Planując udział w wydarzeniach Teatru Malutkiego pamiętajcie, że warto przyjść wcześniej, by dać dziecku czas na oswojenie się z przestrzenią i przygotowanie do udziału w wydarzeniu - stąd warsztaty rodzinne wprowadzające do spektaklu na 30 minut przed każdym ze spektakli,
  • Na miejscu będzie czekał na Was kącik do pielęgnacji malucha, a także przestrzeń do zabawy i relaksu.
  • Pamiętajcie, że spontaniczne reakcje dzieci są wspaniałe! Cieszymy się, gdy dzieci śmieją się i żywo reagują na to, co dzieje się na scenie, a głosy dorosłych są bardzo donośne i przeszkadzają naszym widzom,

  • W trosce o bezpieczeństwo dzieci, prosimy, aby w trakcie spektaklu pozostały one na widowni (o ile artyści wyraźnie nie zaproszą ich na scenę). Prosimy również, by dziecku towarzyszył jeden opiekun.
  • Jeśli dziecko poczuje się niekomfortowo lub zacznie płakać - spróbujcie stanąć z tyłu lub wyjść na moment z sali, by dać mu chwilkę na uspokojenie. Zawsze możecie wrócić!

  • Początek spektaklu jest bardzo ważny, a małe dzieci łatwo się rozpraszają, dlatego spóźnialskich nie wpuszczamy.

  • Na widownię wchodzimy lub raczkujemy bez butów ! Tuż przy scenie przygotujemy miejsce, gdzie będzie można pozostawić obuwie.

ar / tychy.info

źródło: Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj