Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2020
  • 15 października 2020
  • wyświetleń: 1251

Spotkanie z trenerem reprezentacji Polski w hokeju na lodzie w TGS

Za nami:

Przed nami kolejne spotkanie w Tyskiej Galerii Sportu z nowym trenerem-selekcjonerem reprezentacji Polski w hokeju na lodzie - Robertem Kalabarem oraz gościem specjalnym - Arkadiuszem Sobeckim, wieloletnim bramkarzem GKS Tychy, a obecnie trenerem bramkarzy w tyskim klubie i reprezentacji Polski. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 15 października o 18.00.

Robert Kalaber


To świetna okazja, aby bezpośrednio dowiedzieć się więcej o wyzwaniach, jakie czekają hokeistów w przyszłym roku. Polski hokej czekają wyzwania, których wyniki mogą mieć wielkie znaczenie dla przyszłości tego sportu w naszym kraju. Najpierw nasza reprezentacja zagra w Katowicach w mistrzostwach świata dywizji IB, a następnie czeka ją turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich, w którym zmierzy się ze Słowacją, Austrią i Białorusią.

Pochodzący z Bratysławy Robert Kalaber ma 51 lat. Był zawodnikiem słowackich klubów Dukla Senica, MHC Prievidza i ŠHK 37 Piešťany. Trenerską karierę rozpoczynał w słowackiej drugiej lidze, prowadząc Duklę Senica. Następnie przeniósł się do HK Dukla Trenčín, a od 2014 roku pracuje w JKH GKS Jastrzębie. Z polskim klubem dwukrotnie (w roku 2018 i 2019) zdobył Puchar Polski, a w rozgrywkach ligowych srebrny (2015) i brązowy (2020) medal. W latach 2017-2020 Kalaber był selekcjonerem reprezentacji Bułgarii, z którą awansował z Dywizji III do IIB.

Miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7
Gość: Robert Kalaber
Gość specjalny: Arkadiusz Sobecki
Prowadzi: Tadeusz Musioł (Radio Katowice)
Zapisy: Kamil Hajduk, tel. 515 717 430, e-mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl
Liczba uczestników ograniczona!
Wstęp wolny!

ar / tychy.info

źródło: Tyska Galeria Sportu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.