Reklama

Rozrywka

  • 22 września 2020
  • 9 października 2020
  • wyświetleń: 2639

Portrety Literackie: Joanna Jax - spotkanie w Mediatece

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na spotkanie z pisarką Joanną Jax - autorką powieści historycznych i obyczajowych oraz kryminałów i romansów. Wydarzenie w cyklu Portrety Literackie odbędzie się w piątek, 9 października o godzinie 18.00.

joanna Jax
Joanna Jax · fot. materiały promocyjne / Mediateka


Joanna Jax głosami czytelników wybrana została finalistką Festiwalu Literatury Kobiecej Pióro i Pazur na najbardziej wzruszającą powieść roku 2014. Uhonorowana Wawrzynem - Literacką Nagrodą Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników). W 2018 roku jej powieść "Narodziny gniewu" znalazła się wśród dwunastu bestsellerów promowanych w ramach ogólnopolskiej akcji Czytaj.pl. Dla pisarstwa zrezygnowała z pracy na etacie.

Uwaga: na spotkanie obowiązywać będą wejściówki, które dostępne są od 14 września w Dziale Muzycznym i Książki Mówionej w Mediatece. Ich liczba uzależniona będzie od rządowych wytycznych dotyczących epidemii.

ar / tychy.info

źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.