Rozrywka

  • 21 września 2020
  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 1378

[WIDEO] Artur Gawęda z Tychów z polsko-chińską produkcją muzyczną

Vistula Avant-garde to nowy polsko-chiński kolektyw muzyczny dwójki starych dobrych przyjaciół - tyszanina Artura Gawędy, który obecnie mieszka w Chinach i Marcina Skaby - absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach. Właśnie ukazał się ich najnowszy teledysk do utworu w wakacyjnych klimatach.

Loading...


Marcin Skaba, ten od formy muzycznej, to skrzypek i kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Grał min z grupami XxanaxX czy Asformation. Artur Gawęda, ten od elektroniki, to producent muzyczny z ponad 20-letnim stażem i tyszanin z pochodzenia. Obecnie mieszka w Chinach.

Wykształcenie muzyczne, spore doświadczenie producenckie oraz szerokie spektrum stylistyczne to z pewnością ich główne atuty. Obecnie pracują nad nowymi utworami oraz wideoklipami kręconymi własnym sumptem w Chinach. Prezentujemy ich pierwszy "rozgrzewkowy" numer oraz klip - pozytywny letni utwór o pewnym kocie, który chce spędzić całe swoje życie na zabawie.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.