tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 18 lipca 2015
  • 26 lipca 2015

Trzecia metamorfoza za nami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Metamorfozy Tyszanek i Tyszan" podaj

Małgosia Skaźnik jest uroczą studentką fizjoterapii, po uszy zakochaną w swoim synku Szymonie. Jeśli jesteście ciekawi dlaczego zdecydowała się na metamorfozę i jakie były jej wrażenia, zachęcamy do obejrzenia naszej relacji!

Małgosia Skaźnik przed metamorfozą · fot. Ewa Mann Witańska, Ewa Wawrzyczek, Basia Rdzanek


- Jestem młodą mamą, pracuję, kończę studia i mimo młodego wieku coraz częściej zapominam o sobie. Mam dość nietypową słowiańską urodę. Ciężko mi dobrać np. makijaż, który nie robiłby ze mnie maszkary. Poprzestaję więc na tuszu do rzęs, a fryzura, w której można mnie zobaczyć to kucyk, opcjonalnie czapka. Pora zacząć wyglądać jak na mój wiek przystało - pisała w zgłoszeniu Małgosia Skaźnik

Backstage z salonu fryzjerskiego i butiku Top Secret · fot. Oscar Rak


- Na udział w Metamorfozach Tyszanek zdecydowałam się, by w taki zewnętrzny sposób wydorośleć. Chciałam poczuć się jak dojrzała kobieta a nie studentka w trampkach i wełnianej czapce. Byłam bardzo pozytywnie nastawiona na zmiany, ale założyłam z góry, że jeśli dziewczyny będą chciały obciąć moją grzywkę albo zmienić kolor włosów, to po prostu ucieknę - relacjonuje Gosia.

Backstage z przygotowań w butiku Top Secret oraz z sesji na Paprocanach · fot. Marcin Łysak


- Podczas pierwszego spotkania z zespołem Relook Studio było chyba więcej stresu niż radości, ale dziewczyny wprowadziły bardzo pozytywną atmosferę, dzięki czemu szybko poczułam się komfortowo. Pełne zaufanie - opowiada trzecia uczestniczka akcji Metamorfozy Tyszanek.

Backstage z sesji zdjęciowej na Paprocanach · fot. Basia Rdzanek


- Metamorfoza spełniła moje oczekiwania, wreszcie poczułam się kobieco. Zrozumiałam, że jeśli chcę wyglądać dojrzale i z klasą, to niestety ukochana czapka czy trampki noszone bez opamiętania z pewnością mi w tym nie pomogą! Każdej kobiecie, która chce zmienić swój image albo jeszcze nie wie, jakie kolory czy fasony są dla niej najlepsze, polecam metamorfozy z Relook Studio. Detale mają ogromne znaczenie - przekonuje Małgosia

Efekty sesji zdjęciowej na stacji Tychy Miasto oraz na Paprocanach · fot. Marcin Łysak


- Swoją metamorfozę będę wspominać jako świetną przygodę i lekcję. Zdobyłam wiele przydatnych informacji, jednak najbardziej pomocne były rady Basi dotyczące doboru kolorów do mojej karnacji. Zawsze wybierałam raczej krzykliwe, wzorzyste ubrania (dalej je uwielbiam) ale w pastelach wyglądam zdecydowanie lepiej - komentuje Małgosia Skaźnik.

Trzecia metamorfoza za nami


Organizatorem akcji Metamorfozy Tyszanek jest Barbara Rdzanek Relook Studio. Realizacja: Metamorfozy, wizaż & stylizacja - Basia Rdzanek Relook Studio, elementy stylizacji - butik Top Secret Tychy, Fryzury & zabiegi kosmetyczne - Ewa Wawrzyczek oraz Ewa Mann-Witańska z Salonu Fryzjersko Kosmetycznego Ewa Wawrzyczek, profesjonalne sesje zdjęciowe uczestniczek oraz część zdjęć backstage - Marcin Łysak. Backstage w salonie fryzjerskim i butiku - Oscar Rak. Projekty graficzne - Arek Stolecki Nueko Interactive Agency. Plan zdjęciowy - Klubokawiarnia Cynamon Al. Jana Pawła II 20, Tychy.

Sponsorzy nagród: Klub Sportowy Dragon, Top Secret, Marcin Łysak fotograf, Departament Twórczości, Akademia Pozytywnej Sylwetki.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Metamorfozy Tyszanek i Tyszan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Metamorfozy Tyszanek i Tyszan" podaj