tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 10 września 2020
  • 12 września 2020

Kto tu tańczy? Multimedialna wystawa na Light&Sound Festival

Za nami:

Już w sobotę, 12 września na terenie Browaru Obywatelskiego w Tychach będziemy mogli oglądać wyjątkową wystawę multimedialną w przestrzeni Starej Warzelni na terenie Browaru Obywatelskiego. Wydarzenie będzie częścią Tychy Light & Sound Festival 2020. Start: godzina 18.30.

SIS


Strukturę tej wystawy multimedialnej tworzyć będą następujące warstwy:
  • obrazy Izabeli Wądołowskiej i Agnieszki Kuśpiel: malarstwo, druk cyfrowy oraz połączenie tych dwóchvideo-performance. Występują: Izabela Wądołowska i Agnieszka Kuśpiel, muzyka: Kusha, realizacja video/montaż: Karol Ivan,
  • instalacja malarska (jako wynik warsztatów malarstwa intuicyjnego prowadzonych przez Agnieszkę w minionych miesiącach) z fotografią 'Uchwycone w obiektywie" autorstwa Moniki Mysiary,
  • 'foto-zapiski' zrealizowane podczas nagrywania materiału video autorstwa Artura Pławskiego,
  • gościnny taneczny performance na żywo Ewy Wolf.


Wystawa zaprasza do odczucia nieuchwytności, która prowadzi obie artystki w pracy twórczej. Pokazuje, jak wiele w maźnięciach, liniach i plamach zapisanej jest przestrzenności, pamięci ruchu i czasu - chociaż wciąż mówimy o dwuwymiarowych płótnach.

Wystawa jest realizowana w ramach programu Tyski Bank Kultury Miejskiego Centrum Kultury w Tychach. Zaprasza Miejskie Centrum Kultury.

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.