tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 3 września 2020
  • 26 września 2020

Aukso4Kids / No to gramy! / Lata 70.

Za nami:

W sobotę, 26 września o godzinie 11.00 w tyskiej Mediatece odbędą się kolejne warsztaty dla dzieci z cyklu Aukso4Kids. Tym razem tematem spotkania będzie muzyka z lat 70.

aukso4kids


W sztuce siła! To ona nas ocali! Artyści współpracują. Po ulicach Nowego Yorku, miejscu, w którym każdy chce być, spaceruje niewidomy, tajemniczy Moondog, a Andy Warhol tworzy okładkę płyty ze słynnym bananem dla zespołu The Velvet Underground. Iggy Pop szaleje na koncertach, Pink Floyd buduje mur po ciemnej stronie księżyca, a Lou Reed eksperymentuje. Kate Bush, Patti Smith... jeśli nie znacie tych ludzi nie martwcie się - nadrobimy to razem.

Ale pewnie kojarzycie małego Michaela śpiewającego i tańczącego w zespole Jackson 5 lub Davida Bowiego - gwiezdnego człowieka, który spadł na Ziemię. Zaczęło się błyszczeć - to glam rock. Ale pojawił się też punk, elektronika, disco, heavy metal, ambient i narodziny hip-hopu. Chaos? Być może, ale jaki piękny!

Spotkanie poprowadzi Joanna Bronisławska aka Asi Mina.

Bilety dostępne w serwisie www.ticketmaster.pl/event/aukso4kids-no-to-gramy-lata-70-zmiana-daty-bilety/15435

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.