Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 września 2020

Kabaret Paranienormalni w Teatrze Małym: "Z humorem czeba żyć"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

W sobotę, 6 lutego Teatr Mały w Tychach odwiedzi kabaret Paranienormalni z programem "Z humorem czeba żyć". Wydarzenie odbędzie się o godzinie 20.00.

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni Paranienormalni rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. Paranienormalni w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! - oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu.

Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa - niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Bilety dostępne w serwisach:
www.kupbilecik.pl/imprezy/53728/Tychy/Kabaret+Paranienormalni/#
biletyna.pl/event/view/id/151295

Paranienormalni

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.