tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 1 września 2020
  • 6 września 2020

Gotowanie na żywo w KinoSzkole - śniadanie Strażaka Sama

Za nami:

Gotujemy filmowe potrawy w tyskiej KinoSzkole! To warsztaty internetowe dla dzieci i rodziców, podczas których uczestnicy przygotowują smakołyki znane z filmów animowanych dla dzieci. Kolejne spotkanie już w niedzielę, 6 września o 10.00.

Podczas poprzednich spotkań przygotowaliśmy już świnki w kocykach z bajki "Shimmer i Shines" oraz czekoladowe ciasteczka koronacyjne królowej Elzy z Krainy Lodu.

W niedzielę, 6 września o 10.00 uczestnicy warsztatów przygotują śniadanie Strażaka Sama, czyli kultowe "english breakfast".

Kolejne spotkania na stronie facebookowej KinoSzkoły zaplanowano na 27 września i 25 października. Będzie pysznie, energicznie i wesoło! Organizatorzy czekają na Wasze propozycje potraw.

Projekt warsztatów online tyskiej KinoSzkoły dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci".

strażak sam

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.