tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 sierpnia 2020
  • 29 sierpnia 2020

Familijne kino letnie w ogrodzie Klubu Urbanowice: Chłopiec i Wilk

Za nami:

Dzięki środkom z budżetu obywatelskiego miasta Tychy na ostatnim w tym sezonie seansie filmowym w ogrodzie Klubu Urbanowice MCK będziemy mieli okazję obejrzeć film familijny pt. „Chłopiec i wilk”. Pokaz odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia o godzinie 20.00.Opis fabuły "Chłopca i wilka"Hugo wyjeżdża na wakacje do babci - Sary (Carmen Maur). Starsza pani mieszka samotnie w domu nad brzegiem morza, a jej największym marzeniem jest zorganizowanie hucznego przyjęcia, na które stawi się cała rodzina. Kiedy na miejsce zaczynają przybywać kolejni goście, Sara opowiada im niezwykłą historię. Według niej - w dzień swoich 80. urodzin - zostanie porwana przez… wilka. Ma to być część umowy, którą ona i zwierzę zawarli wiele lat temu. Dla dorosłych cała opowieść to oczywiście tylko legenda wymyślona przez staruszkę. Jednak dzieci wierzą w każde słowo Sary i są gotowe do rozpoczęcia wielkiej i tajemniczej przygody. Wszystko po to, by powstrzymać wilka i ocalić ukochaną babcię.

Wstęp na seans jest wolny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem tel.: 726 261 375 lub mailowe: urbanowice@mck.tychy.pl.

JUW

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.