tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 21 sierpnia 2020
  • 2 września 2020

Spotkanie z nowym trenerem GKS Tychy w Tyskiej Galerii Sportu

Za nami:

Nowy sezon, nowe nadzieje… 2 września w Tyskiej Galerii Sportu będziemy mieli niepowtarzalną okazję, by porozmawiać z Arturem Derbinem, nowym trenerem piłkarskiego GKS-u Tychy. Start spotkania o godzinie 18.00.

Artur Derbin nowym trenerem GKS-u Tychy
Artur Derbin nowym trenerem GKS-u Tychy · fot. Łukasz Sobala / www.pressimages.pl


Wydarzenie będzie świetną okazją, aby bezpośrednio dowiedzieć się więcej o zespole, jego mocnych i słabych stronach, transferach i aspiracjach, a także poznać wizję futbolu tyskiego szkoleniowca.

Artur Derbin w lipcu 2020 roku został nowym trenerem piłkarskiego GKS-u Tychy. 43-letni szkoleniowiec w swojej zawodniczej karierze występował m.in. w Zagłębiu Sosnowiec, którego jest wychowankiem, a także Beskidzie Andrychów, czy Górniku 09 Mysłowice. W 2011 roku rozpoczął karierę trenerską od funkcji grającego szkoleniowca Unii Dąbrowa Górnicza. Pracował również w Zagłębiu Sosnowiec, Chojniczance i GKS-ie Bełchatów, z którym wywalczył awans do I ligi. Artur Derbin ma za sobą staże zagraniczne w AFC Bournemouth i Osasuna Pampeluna.

Miejsce wydarzenia: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7 w Tychach.
Kiedy? 2 września o godzinie 18.00
Spotkanie poprowadzą Kamil Hajduk i Piotr Zawadzki
Wstęp wolny! Liczba uczestników ograniczona.

ar / tychy.info
źródło: Tyska Galeria Sportu

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.