tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 14 sierpnia 2020
  • 17 sierpnia 2020

[KONKURS] Kino Konesera: Joker w Kinie Helios - zgarnij bilet!

Za nami:

Zapraszamy do katowickiego Kina Helios na pokaz oscarowego filmu "Joker" w cyklu Kino Konesera w poniedziałek, 17 sierpnia o 18.00. Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na seans o godzinie 18.00! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe.Joker Todda Philipsa to historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC. Przedstawiony przez reżysera obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Joaquin Phoenix za rolę Jokera otrzymał Oscara dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Drugi Oscar został przyznany Hildur Guðnadóttir za najlepszą muzykę oryginalną.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne. Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.