tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 12 sierpnia 2020
  • 13 sierpnia 2020

[KONKURS] Zgarnij wejściówkę na film "Ukryta gra" w Kine Helios

Za nami:

W czwartek, 13 sierpnia w katowickim Kinie Helios w cyklu Kultura Dostępna kinomani będą mieli okazję obejrzeć polski thriller "Ukryta gra" z Robertem Więckiewiczem i Billem Pullmanem. Dla naszych czytelników mamy do wygrania podwójną wejściówkę na seans o godzinie 18.00! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe.Początek lat 60.. Amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, aby stanął do szachowego pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki okazuje się jednak tylko przykrywką do szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.

Kultura Dostępna to projekt Kina Helios, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Seanse w katowickim kinie odbywają się w każdy czwartek o godzinie 13.00 i 18.00.

Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.