tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 7 sierpnia 2020
  • 10 sierpnia 2020

[KONKURS] Kino Konesera w Kinie Helios: Parasite - zgarnij bilet

Za nami:

W każdy poniedziałek o 18.00 w katowickim Kinie Helios widzowie w ramach cyklu Kino Konesera oglądają najważniejsze produkcje ostatnich miesięcy - filmy wybitnych reżyserów, nagradzane na międzynarodowych festiwalach i kino niezależne. 10 sierpnia obejrzymy kultowy już, oscarowy film Parasite w reżyserii Bonga Jon-Hoo. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy do wygrania podwójną wejściówkę na projekcję. Wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie.„Parasite” - laureat czterech Oscarów to mistrzowska i trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet, jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione. Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy - dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów - są w stanie po to wszystko sięgnąć.

„Parasite” to pełen dzikiego humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller o ludziach, którzy nigdy nie mieli się spotkać - biednych i bogatych, tych naprawdę uprzywilejowanych i tych zepchniętych do rynsztoków.

Konkurs

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.