tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 6 sierpnia 2020
  • 20 sierpnia 2020

Rodzinny Czwartek z Teatrem: "Błazenologia" Teatru na walizkach

Za nami:

W czwartek, 20 sierpnia o 18.00 zapraszamy do ogrodu Klubu Wilkowyje MCK (ul. Szkolna 94) na Rodzinny Czwartek z Teatrem. Wystąpi Teatr na walizkach ze spektaklem "Błazenologia" inspirowanym twórczością komików kina niemego. Obowiązują zapisy!

teatr na walizkach


Teatr na Walizkach zaprezentuje spektakl uliczny, mający żywą oryginalną fabułę oraz groteskową stylistykę. Błazenologia to przedstawienie w konwencji teatru ruchu, pantomimy i burleski inspirowany klasyką komików kina niemego (Ch. Chaplin, B. Keaton). Jest zgrabnym połączeniem klasycznych środków wyrazu i scenariuszy w nowoczesnej aktualnej aranżacji i interpretacji.

Spektakl składa się z kilku epizodów. Jest tu min. opowieść o artyście ulicznym, który zakochuje się w kobiecie. Demonstruje przed nią swoje umiejętności cyrkowe, siłę sztangisty, a nawet wykonuje striptiz! Gdy w końcu zyskuje przychylność swej wybranki, jego nieporadność doprowadza go do tragikomicznych poczynań.

Pojawia się również postać nietuzinkowego fotografa. Okazuje się jednak, że jego umiejętności stoją pod znakiem zapytania… Komizm wzmaga się w sytuacji, gdy wychodzi na jaw, co w rzeczywistości fotograf robi pod płachtą fotoaparatu.

Czas trwania ok. 1 godzina.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, liczba miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy: telefonicznie 691 770 344, 32 227 26 22 w godz. 8.00-14.00 lub mailowe: klub@mck.tychy.pl.

Uwaga: ze względu na obecną sytuację oraz w trosce o bezpieczeństwo własne i innych, organizatorzy proszą widzów o przestrzeganie następujących wytycznych:

  • spektakl dostępny tylko dla ograniczonej liczby widzów, którzy zarezerwują miejsce (telefonicznie lub mailowo),
  • widzowie przez cały sens obowiązani są zakrywać usta i nos (maseczką lub przyłbicą),
  • należy zachowywać dystans minimum 2 metrów od każdego z pozostałych widzów (nie dotyczy rodzin),
  • przez cały spektakl widzowie zobowiązani są do niezmieniania zajmowanego miejsca.


W razie niekorzystnych warunków pogodowych spektakl zostanie przeniesiony na inny termin.

ar / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.