tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 sierpnia 2020
  • 7 sierpnia 2020

Chłodno zagra w piątek w Beach Barze na Paprocanach

Za nami:

Tysko-pszczyński duet Chłodno zagra w piątek, 7 sierpnia w Beach Barze na Dzikiej Plaży nad Jeziorem Paprocańskim. Start o godzinie 20.00.

chłodno
Duet Chłodno · fot. Chłodno


To kolejny koncert na trasie koncertowej duetu po premierze debiutanckiej płyty oraz singla w wytwórni Kayax. Wydarzenie jest częścią letniej trasy koncertowej zespołu. Więcej na ten temat tutaj.

Chłodno to łagodna, przestrzenna elektronika, gitara i emocjonalne teksty. Choć duet nie ma nawet roku, bo powstał na przełomie jesieni i lata 2019, to już zaliczył minitrasę koncertową. Grał w Warszawie, Krakowie, Cieszynie, Katowicach, Goczałkowicach. Zespół wziął udział w projekcie wytwórni Kayax My Brand is New dla młodych składów oraz Sofar Sounds Katowice. Jak mówią, w swojej twórczości łączą w jedno dwie różne perspektywy, dwie różne dusze. Liryczne teksty, w których nie boją się mówić o emocjach, piszą wspólnie.Kim są młodzi muzycy? Szymon Pałyz, pszczynianin, jest założycielem, kompozytorem i gitarzystą zespołu now. Kiedyś współpracował z Dawidem Kwiatkowskim i z lokalnym składem Afterglow. Uczył się m.in. na warsztatach gitarowych u Jana Borysewicza. Julia Zastryżna to tyszanka, na co dzień studentka anglistyki. Jest również wokalistką Smth on point - składu z bardziej popowo-elektronicznym zacięciem.

Instagram : www.instagram.com/chlodnonam/
Kayax : mynameisnew.pl/chlodno/
Soundcloud : soundcloud.com/ch-odno

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.