tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 3 sierpnia 2020
  • 8 sierpnia 2020

Kolejna okazja do zwiedzenia Stadionu Miejskiego w sobotę!

Za nami:

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu! Kolejne kameralne zwiedzanie odbędzie się 8 sierpnia w godzinach 11.00-12.00. Przed nami okazja do zwiedzenia najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu. Wstęp wolny!

W trakcie spaceru z przewodnikiem będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką oraz dowiedzieć się wielu interesujących historii o tyskiej piłce nożnej. W Tyskiej Galerii Sportu czekają prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” - historie i ciekawostki związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta.

  • Gdzie? Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa),
  • Spotkanie poprowadzą Piotr Zawadzki i Kamil Hajduk,
  • Zapisy: Kamil Hajduk, tel. 515 717 430, e-mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl,
  • Liczba uczestników ograniczona do 15 osób.


Uczestnicząc w zwiedzaniu, zachowajmy środki ostrożności. Organizatorzy proszą stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami dostępnymi tutaj.

ar / tychy.info
źródło: Muzeum Miejskie w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.