tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 27 lipca 2020
  • 17 września 2020

Tury Kultury: spotkanie z Robertem Górskim w Mediatece

Za nami:

W czwartek, 17 września o godzinie 18.00 w tyskiej Mediatece gościć będzie Robert Górski - artysta związany z Kabaretem Moralnego Niepokoju i odtwórca głównej roli w serialu Ucho Prezesa.

Robert Górski
Robert Górski we wrześniu będzie gościem tyskiej Mediateki · fot. materiały promocyjne


Spotkanie poprowadzi dziennikarz telewizyjny Marcin Michrowski. Obowiązywać będą wejściówki, których rozdawanie rozpocznie się 24 sierpnia w Dziale Muzycznym w Mediatece, a ich liczba uzależniona będzie od rządowych wytycznych dotyczących epidemii.

Robert Górski to znany twórca kabaretowy, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, scenarzysta i odtwórca głównej roli w serialu Ucho Prezesa. Twórca scenariusza telewizyjnego programu rozrywkowego Tygodnik Moralnego Niepokoju, a następnie Miesięcznika Moralnego Niepokoju. Wśród jego publikacji znalazły się: Zeszyt w trzy linie (współautorzy Przemysław Borkowski i Mikołaj Cieślak), Jak zostałem premierem (2012), Jak zostałem prezesem (2019). Kreacje aktorskie Górskiego to strażak w serialu Badziewiakowie, Paweł w Złotym Środku, George Owens w Spadkobiercach, Jurek w Słodkim życiu. W latach 2017-2019 wcielił się w postać prezesa w serialu Ucho Prezesa, a w 2020 występuje jako mąż w serialu Państwo z kartonu, który tworzy wraz z małżonką za pomocą telefonu komórkowego.

ar / tychy.info
źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.